حالت دهنده موها خوب یا بد؟

131

Right-Hair-Products1

مواد نرم‌کننده و حالت‌دهنده چنانچه به‌ وسیله کارخانه‌های معتبر تولید شوند، مناسب‌ هستند و انتخاب آن بستگی به نوع مورد سلیقه فرد از نظر وضعیت و حالت موهااستفاده از ژ دارد و بسته به اینکه خودش فکر می‌کند موهایش با ژل بهتر فرم می‌گیرند یا با کرم مو و… یکی از انواع این محصولات را از بازار می‌خرد و استفاده می‌کند.
مواد نرم‌کننده و حالت‌دهنده چنانچه به‌ وسیله کارخانه‌های معتبر تولید شوند، مناسب‌ هستند و انتخاب آن بستگی به نوع مورد سلیقه فرد از نظر وضعیت و حالت موهایش دارد و بسته به اینکه خودش فکر می‌کند موهایش با ژل بهتر فرم می‌گیرند یا با کرم مو و… یکی از انواع این محصولات را از بازار می‌خرد و استفاده می‌کند.

1146116222475102a
این محصولات معتبر، تفاوت چندانی از نظر سلامت نگه‌داشتن پوست و موی ‌سر با یکدیگر ندارند و همه این نوع محصولات استاندارد بسته به تجربه فرد که کدام یک را می‌پسندد، قابل استفاده هستند. محصولات فله‌ای که از سوی عطاری‌ها فروخته می‌شوند، می‌توانند موجب حساسیت پوست‌ سر و کدر شدن موها شوند و به‌ هیچ ‌وجه استفاده از این محصولات را توصیه نمی‌کنیم. در مورد ژل‌ها باید گفت ژل‌ها، مواد نرم‌کننده و صاف‌کننده‌ موها هستند که افرادی که موهای زبر و خشک و فر دارند، می‌توانند از آنها استفاده کنند و چنانچه به وسیله کارخانه‌های معتبر ساخته شده باشند، مناسب هستند و موجب نرم شدن موها و حالت دادن به آنها و صاف کردن‌شان شوند.
ژل‌ها به ندرت عوارضی مانند حساسیت پوست‌ سر را به وجود می‌آورند؛ البته نکته‌ای که باید به آن توجه کرد اینکه ژل‌هایی که در منازل ساخته می‌شوند و در عطاری‌‌ها به فروش می‌رسند، غیراستاندارد هستند و ممکن است موجب قرمزی و پوسته‌پوسته شدن و خشکی و خارش پوست شوند. چنانچه حالت‌دهنده‌ها استاندارد و معتبر باشند، می‌توانید آنها را به صورت مستمر و پس از هر حمام استفاده کنید و محدودیتی هم در استفاده از این محصولات وجود ندارد.

حتما بخوانید :   تغییر رنگ چشم توسط لیزر