درباره بوتاکس چه میدانید؟

133

حقایقی درباره بوتاکس

download (47)
دکتر جیشری شاراد تمام اسرار بوتاکس را برملا میکند و به شما می گوید که چگونه بوتاکس می تواند به شما کمک کند پوستی بدون چروک، نرم و صاف داشته باشید!
به راهی ساده برای خلاص شدن از چین و چروک فکر میکنید؟ اولین چیزی که به ذهنتان میرسد بوتاکس است هرچند بوتاکس روشی بسیار محبوب است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد، اسرار خاصی با آن همراه است. دکتر جیشری شاراد در کتاب خود اسرار بوتاکس را بیان میکند.

images (89)
بوتاکس سمی است

بوتاکس پروتئین خالص سم بوتولینوم است. این سم توسط FDA در ایالات متحده آزمایش و تایید شده است و مردم به مدت دو دهه است که از آن استفاده میکنند. بوتاکس برای درمان میگرن و تعریق بیش از حد بر روی کف دست ها، کف پاها و زیر بغل نیز استفاده می شود.

بوتاکس عوارض جانبی بسیاری دارد

بوتاکس هیچ گونه عوارض جانبی طولانی مدت ندارد. اگر بیمار قرمزی، سنگینی پلک و یا سردرد را پس از درمان تجربه کند، تنها چند ساعت طول می کشد و چیزی برای نگرانی یا وحشت وجود ندارد.

images (90)
ممکن است بوتاکس دریافت کنید و چهره شما بی حالت شود!؟

شما باید با یک فرد حرفه ای مجرب و آموزش دیده برای درمان مشورت کنید. این مسئله به طور معمول تنها زمانی اتفاقی می افتد که بوتاکس بیش از حد تزریق می شود. یک دکتر با صلاحیت دوز مناسب بوتاکس را میداند و کاری نمیکند که این اتفاق بیفتد.

اگر بوتاکس را قطع کنید خطوط و چین و چروک شما بدتر خواهد شد

خطوط و چین و چروک بر روی صورت شما مثل قبل بوتاکس خواهد بود. بله باید تزریق بوتاکس را تکرار کنید. بله، شما نیاز به تکرار تزریق بوتاکس دارید اما تنها پوست شما را نرم و صاف میکند.

حتما بخوانید :   زیباجو : مراقب محصولات قاچاق باشید | عوارض مصرف بوتاکس تقلبی

images (91)
تزریق بوتاکس فقط برای افراد بزرگسال است

هر کسی بین سن ۱۸ تا ۸۰ سال می تواند از تزریق بوتاکس استفاده کند. این مسئله توسط ایالات متحده FDA تایید شده، و شما نباید نگران پیری و چروک پوست خود باشید. اگر می خواهید از چین و چروک خلاص شوید و پوستی نرم و صاف بدون نیاز به صرف زمان زیادی داشته باشید، پس بوتاکس را فراموش نکنید.
منبع: thehealthsite.com
این مطلب توسط تیم ترجمه زیباجو تهیه شده است، لطفا در هنگام کپی لینک منبع را ذکر نمایید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید