زیباجو : ایران‌پوریان: محرومیت کیانی ناعادلانه است

0

خبرگزاری تسنیم: محمد ایران‌پوریان درباره شکست تراکتورسازی برابر پیکان گفت: آنهایی که بازی را دیدند بدون شک ما را مستحق باخت نمی‌دانند. در این بازی فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و از طرفی روی اشتباهات فردی گل خوردیم. پیکان موقعیت خاصی ایجاد نکرد و ما در اکثر لحظات بازی تیم برتر میدان بودیم. واقعاً بدشانس بودیم که سه امتیاز را نگرفتیم.

ایران‌پوریان در مورد اشتباه  فرزین گروسیان تأکید کرد: به‌هرحال هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند و این موضوع برای بزرگ‌‌ترین فوتبالیست‌های دنیا هم رخ می‌دهد. گروسیان باید از این اشتباهات درس بگیرد و تجربه‌اش را بالاتر ببرد.

وی با اشاره به محرومیت دو ماهه مهدی کیانی که از سوی کمیته اخلاق در نظر گرفته شده است، گفت: من نمی‌دانم چرا حکم مهدی کیانی این قدر سریع اعلام شد! در فدراسیون فوتبال پرونده‌های مختلفی وجود دارد و نمی‌دانم چرا به آنها رسیدگی نمی‌شود، ولی پرونده مهدی کیانی خیلی زود بررسی شد و او را دو ماه محروم کردند. به نظر من این حکم ناعادلانه است و کیانی مستحق چنین محرومیتی نبود.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی همچنین تأکید کرد:‌ تیم ما امسال نتوانست بازیکن بگیرد و از شروع فصل در هر بازی پنج بازیکن مصدوم داشتیم. واقعاً شرایط تراکتورسازی بسیار سخت است و نمی‌دانم مسئولان چرا چنین حکمی دادند. ما انتظار داشتیم که آنها شرایط تراکتورسازی را درک کنند.

ایران‌پوریان در مورد اینکه آیا تراکتورسازی می‌تواند در آینده نتایج خوبی بگیرد، گفت: قبلاً هم گفتم که تیم ما با کمبود بازیکن باتجربه مواجه است و در نیم‌فصل باید این مشکل را با جذب چند بازیکن برطرف کنیم.

حتما بخوانید :   زیباجو : هفته گذشته حق ما باخت نبود

زیباجو

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید