مخصوص آقایان (روش های تحریک زنان)

658

۵ روش برای تحریک زنان (حتی بدون دست زدن به آنان)

285x285_Boost_Your_Libido_Slide_12
آقایان عزیز، اگر می خواهید خانم خود را تحریک به یک رابطه جنسی کنید، کار سختی پیش رو دارید چرا که اکثر خانمها در ابتدا به سختی تحریک میشوند. اما هنگامی که ما می گوییم سخت، منظور ما این نیست که بر روی زانو خود بنشینید و از او خواهش کنید یا هدایای گران قیمت بخرید. بلکه میتوانید با روش های ساده که در زیر به آنها اشاره میکنیم، او را در آغوش بکشید و آماده رابطه جنسی کنید. پس با ما همراه باشید:

۱٫ با شهوت به او نگاه کنید:

اجازه دهید که چشم ها با یکدیگر صحبت کنند. مطمئن شوید که او قادر به دیدن آتش عشق در چشمان شماست. هیچ چیز بزرگتر از این نیست که بدانید شریک زندگی تان از اشتیاقی که درون شماست با خبر است.

۲٫ زیبایی های او را ستایش کنید:

download

با او صحبت کنید. به یاد داشته باشید زنان عاشق کلمات عاشقانه هستند. به او بگویید که چقدر زیباست و به همین خاطر نمیتوانید امشب چشم از روی او بردارید. از چشمانش تعریف کنید که شما را جادو میکند، از لب و دهنش تعریف کنید اما زیادروی نکنید و واقعی و مثبت نگر باشید، تمام زنان زیبایی های خاصی دارند که شاید زنان دیگر نداشته باشند، دقت کنید اگر اغراق کنید، او متوجه میشود.

۳٫ به او چشمک بزنید:

278x328_9_Ways_to_Improve_Sex_Perf_10

این حرکات از کلمات بیشتر تاثیر گذار هستند. و قبل از اینکه بخواهید او را تحریک کنید، زمان چشمک زدن است، هنگامی چشمک بزنید که او کمتر انتظار دارد شما این کار را بکنید. هنگامی که از او تعریف میکنید، لحظه ای به او چشمکی شیطنت آمیز بزنید.

حتما بخوانید :   11 قسمت محرک از بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود( ویژه زوجین)

۴٫ برای او آواز بخوانید:

لازم نیست که همانند یک هنرمند این کار را انجام دهید. تنها برخی کلمات را کنار هم قرار دهید و آنها را با ریتم بخوانید – این کار قطعا او را دیوانه میکند. اگر شما کلمات را فراموش کردید فقط بگویید: “من می خواهم تو را در آغوش بکشم”، البته با ریتم آواز خواندن. و یا اگر او به آهنگ عاشقانه خاصی علاقه دارد، همان را برای او بخوانید.

۵٫ آغوش خود را باز کنید:

images (1)

اکنون، معطل نکنید و او را منتظر نگه ندارید. به یاد داشته باشید عمل واقعی هنوز باقی مانده و اگر شما بیشتر از این سر به سر او بگذارید، ممکن است اشتیاق به عمل اصلی را از دست بدهد. بنابراین، هنگامی که در چشم او درخواست شروع کار را دادید، آغوش خود را باز کنید و او را نوازش کنید.
منبع: thehealthsite.com
این مطلب توسط تیم ترجمه زیباجو تهیه شده است، لطفا در هنگام کپی لینک منبع را ذکر نمایید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید