۹ راه آسان ما را برای نگه داشتن وسایل یک خانواده یک پارچه و مرتب در این فصل (زمستان ) بیاموزید.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

عوض شدن فصل ها به این معناست که باید لباس های جا رختی یا کمد را تعویض کرد. مایو و صندل کنار می روند و کلاه و دستکش‌  و دستکش بدون انگشت پدیدار می شوند. فقط به خاطر اینکه شما برای گرم شدنتان به این متعلقات در زمستان نیاز دارید به این معنا نیست که با درهم ریختگی و شلختگی سرو کار داشته باشید.در این جا ۹ راه خلاق برای سازمان بندی لوازم زمستانی را معرفی می کنیم :

۱- جا کفشی که بالایش به در وصل می شود :

عکس +  جا کفشی که بالایش به در وصل می شود

به جای آویز کردن کفش ، از جا کفشی که می توان آویزان کرد برای طبقه بندی دستکشهای بدون انگشت ، کلاهها و دیگر متعلقات زمستانی استفاده کنید. هم چنین شما لوازم تمیز را می توانید پیدا کنید. از این رو با یک نگاه کردن می توانید چیزی که لازم دارید را بیابید.

۲- گیره ی نگه دارنده ی لباس :

عکس +  گیره ی نگه دارنده ی لباس

انبار دستکش بدون انگشت و کلاه می تواند باعث گم کردن تعدادی و به هم نخوردن دستکش ها شود.دستکش بدون انگشت و دستکش ها با گیره لباس و یا حتی با گیره ی بزرگ کاغذ به صورت جفت جفت در زمانی که استفاده نمی کنید نگه دارید.

۳-رمزگذاری با رنگ :

شما می توانید این کار را انجام دهید هرچند این کار را برای خانواده تان هم می توانید انجام دهید.به هرحال به این معناست که مثلاً دستکش ها را در یک صندوقچه آبی قرار دهید یا به هر یک از اعضای خانواده یک صندوقچه با رنگ خاص اختصاص دهید.

حتما بخوانید :   10 راز ابراز عشق به همسر در دوران نامزدی

۴- جا کلیدی :

عکس + جا کلیدی

از جا کلیدی برای آویزان کردن لوازمی مثل کلاه و گوش گیر استفاده کنید.جشنی را سالی یک بار یا دوبار را در نظر بگیرید.

۵- نیمکت ورودی :

عکس +  نیمکت ورودی

نیمکت ورودی با مخزن اضافه کنید. شما می توانید از مخزنهایی که دارای قفسه های زیرین هستند برای کفش های زمستانی پرحجم  استفاده کنید و این کار به شما اجازه می دهد به آسانی کفشتان را درآورید تا این که زمانی که وارد می شوید در تمام خانه ردپایی از برف بگذارید.

۶-جالباسی :

عکس + جالباسی

شالها و دستکش بدون انگشت را با گیره ی لباس به جالباسی بچسبانید تا مرتب شود به این ترتیب پیدا کردن چیزی که می خواهید بسیار آسان است.

۷- سینی :

عکس + سینی

از سینی برای گرفتن برف استفاده کنید.سینی دکوری را پیدا کنید و در کنار در برای کفش ها و پوتین های پوشیده از برف نگه دارید.

۸- قوطی رنگ :

عکس +  قوطی رنگ

برچسب را از قوطی های قدیمی رنگ جدا کنید و آن ها را کامل تمیز کنید و آن ها را به صورت دکور روی دیوار سوار کنید ، برای نگه داشتن متعلقات از آن استفاده کنید.

۹-برچسب :

به هر شخص فضای مخصوص اش را بدهید و برچسب گذاری کنید.با علامت گذاری مکان انبار کلاه و دستکش های بدون انگشت هر فرد ، هیچ فردی وسایل فرد دیگری را اشتباه نمی گیرد و چیزی گم نمی شود.

شما چگونه متعلقات زمستانی تان را سازمان بندی می کنید؟

منبع: rewardme.in

این مطلب توسط تیم ترجمه زیباجو تهیه شده است، لطفا در هنگام کپی لینک منبع را ذکر نمایید.

افزودن دیدگاه