آیا دلیل مشکلات جنسی در قرن ۲۱ را می دانید؟

259
عکس + آیا دلیل مشکلات جنسی در قرن 21 را می دانید؟

در قرن ۲۱ مشکلات جنسی بسیاری برای مردان و زنان بوجود آمده است.در مردان مشکلات نغوظ و در زنان عدم تحریک و نیروی جنسی کم است. هم چنین شیوع سرطان پروستات و زود انزالی و.. در این قرن اتفاق افتاد. با استفاده از طب سنتی می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم.
عکس + آیا دلیل مشکلات جنسی در قرن 21 را می دانید؟

🌚۱- طی چند دهه گذشته دستی بسیار ماهرانه وارد شده و تغذیه ایرانی را گرم و خشک کرده و سفره ایرانی را مبدل به تغذیه سفره های اروپایی کرده است. پس محصول بازده این تغذیه شهوت جنسی مکرر و طولانی مدت و.. است. پس اسپرم مردان در جوانی بسیار استفاده شده و در میانسالی عروق منتهی به نعوظ خسته و‌ناکارامد و بدون اسپرم شده است و حالا این مرد برای ایجاد نعوظ پناه به قرص ویاگرا که پارگی مویرگهای سر و سکته رابه همراه دارد می برد.

عکس + آیا دلیل مشکلات جنسی در قرن 21 را می دانید؟
🌚2- دستی دیگر وارد شده و به بهانه لاغر کردن شکم دختران  ، نوعروس را توصیه به سرکه خوری و‌ترشیجات و کاهوخوری کرده است و نتیجه اش این میشود رحم که ذاتا سرد است و تغذیه هم خلط غالب رحم راسرد و بی رمق کرده و سبب دوری زن از مجامعت شرعی به علل بیماری کیست و تخمدان و عادت ماهانه سخت کرده است .

🌚۳- یک راه می ماند به تغذیه و نوشیدنی و فرهنگ مجامعت ایرانی خود باز گردیم و‌به قول بوعلی سینا بایستی کاری کنیم که مجاری ادراری برای یک قرن کارگشا باشد.
پس نوع تغذیه را باید عوض کنیم و سعی کنیم از غذاهای آماده استفاده نکنیم تا این مشکلات و بیماری ها را از خودمان دور کنیم.

حتما بخوانید :   درمانگر مشکلات جنسی کیست؟

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید